Gazeta Polska

Strefa Wolnego Słowa

Logowanie


spotkania.jpg

Pozostałe artykuły

Pozostałe Artykuły

 • Wielki protest przeciwko fałszerstwom wyborczym 13 grudnia w Warszawie Open or Close

  Trwa mobilizacja na protest przeciwko fałszerstwom wyborczym w Warszawie,

   

  13 grudnia (sobota) o godz 13 w Warszawie odbędzie się wielka manifestacja, wielki protest, przeciwko fałszerstwom wyborczym; organizatorem manifestacji jest Prawo i Sprawiedliwość. Szczegóły na naszej stronie już wkrótce. 

   

  Read More
 • Przyłączamy się do akcji Rodacy Bohaterom Open or Close

  Tak, jak w ubiegłym roku tyski Klub GP przyłącza się do akcji Rodacy Bohaterom organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Szczegóły już wkrótce 

  Read More
 • PRZECIWKO FAŁSZERSTWOM WYBORCZYM Open or Close

   

    Wczoraj w godzinach wczesno-popołudniowych odbyła się w Katowicach pikieta w której protestowano przeciwko fałszerstwom wyborczym. Pikieta zgromadziła wielu ludzi  w różnym wieku ale szczególnie cieszy tak duży udział ludzi młodych. Prawdopodobnie protest zorganizowały środowiska narodowe, jednak w dużym stopniu był on spontaniczną reakcją na wyborczą farsę jaką zafundowała Polakom rządowa koalicja do spółki z PKW. Protesty które odbywają się w całym kraju przeciw fałszowaniu wyborów, są równoważnią w stosunku do nagonki w mediach prowadzonej przeciwko tym którzy chcą powtórzenia wyborów. Niektórzy pro-rządowi dziennikarze sięgają w swoich wypowiedziach niemalże już progu szaleństwa. Wyborcza wprost atakuje i obwinia za wszystko Kaczyńskiego, a stokrotka w radiu obraża swoich gości. Prezydent w przemówieniu mówi że głosy muszą być dobrze policzone a twierdzenie że wybory są fałszowane i domaganie się ich powtórzenia jest „szkodliwe” i co to k.... znaczy szkodliwe ? - komuna wraca.! Zafundowany nam przez klikę PO-PSL i PKW cyrk niesie ze sobą komunikat – albo my, albo nikt – i co nam zrobicie ?. Dlatego protesty przeciw draństwu są potrzebne.

   

  Janusz Jabłoński

   

  zdj: Janusz \Kluba

  Read More
 • "Zielone Ludziki" w Krakowie Open or Close

   

        Obchody Narodowego Święta Niepodległości, które mieliśmy okazję uroczyście obchodzić w Krakowie w dziwny sposób zostały zakłócone manifestacją a właściwie jej namiastką ,pikietą zorganizowaną - i tu mam problem, przez kogo ? Większość zgromadzonych pod Wawelem świętujących wspólnie ludzi z miejsca nazwała ich „zielonymi ludzikami” W każdym bądź razie zgromadzanie to miało chyba podstawowy cel wywołanie jakiejś awantury lecz kiedy wszyscy zorientowali się że to prowokacja nie było na to specjalnych szans.

         Około kilkutysięczny marsz Narodowców przeszedł wcześniej obok nas w zdecydowanie przyjaznej atmosferze i nawet zaskandowano wspólnie kilka haseł. \Wydaje się jednak że „zielone ludziki” nie wywodziły się z tego środowiska. \Kilkudziesięciu osobowa grupa skutecznie przez megafon zakłócała okrzykami niezły koncert Pawła Piekarczyka. Proweniencja zadymiarzy stawała się coraz bardziej jasna wraz z okrzykami w stylu, „NATO won z polskich stron”, wielokrotnie kierowano również w naszą stronę okrzyki – banderowskie psy i tym podobne. Większość byli to ludzie młodzi nawet bardzo młodzi ale zdarzało się również zobaczyć mocno podstarzałych gości bardziej chyba w roli reżyserów tego przedstawienia. Wygląd za to tego towarzystwa był iście cudny, dwie długie powiewające czerwone ( chyba bolszewickie) flagi i mnóstwo innych dziwnych wielokolorowych flag, na jednej na pewno widziałem rosyjskie napisy, była również flaga samozwańczej republiki ługańskiej, a wśród tego wszystkiego powiewał transparent „Christus Rex” - na początku myślałem że to jakaś mocno lewacka bojówka,- a tu taki transparent. Ciekawym jest również aspekt że protestujący mieli wyraźną ochronę policji, faktycznie raptem kilkadziesiąt osób robiło spory hałas i zamieszanie. Nie pojętym jest fakt że urzędnicy krakowskiego ratusza dali zgodę na organizację dwóch tak przeciwstawnych zgromadzeń publicznych w jednym miejscu. - „zielone ludziki” nie są tak znowu osamotnione przynajmniej w Krakowie, co więcej od razu widać że władza jak zwykle dzieli i rządzi, nie pomyślano o jakichkolwiek wspólnych obchodach, nawet mszy Św. nie udało się połączyć. Za to nieprzypadkowo próbowano zakłócać wzniosłe, patriotyczne a przede wszystkim kulturalne wydarzenia jakim były koncerty organizowane pod Wawelem przez Gazetę Polską. Miejmy nadzieję że czas \Pana Majchrowskiego i takiego stylu rządzenia dobiega końca

   

  Janusz Jabłoński

   

  zdj: Janusz Kluba  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • PODZIĘKOWANIE Open or Close
 • 11 listopada w KRAKOWIE Open or Close

   

  Niestety strona nasza była ostatnio w budowie więc nadganiamy zaległości z klubowych wydarzeń


  Read More
 • Pismo do Prezydenta Open or Close

  Pismo skierowane dziś przez Andrzeja Dudę do Prezydenta Komorowskiego oraz pisma z 2013 roku,

  które Przewodniczący KP PiS Mariusz Błaszczak już w zeszłym roku pisał do Komorowskiego w sprawie PKW i jej działania.

  Read More
 • Informacje na temat wyborów które ukazały się w TVP Open or Close

  Informacje są wstrząsające, okazuje się że każdy mógł manipulować wyborami. Jeszcze nie zniknęło to z internetu zapraszamy do obejrzenia programu na temat wyborów.  

  http://www.tvp.pl/…/publi…/glos-dnia/wideo/18112014/17703714

  http://www.tvp.pl/…/publi…/glos-dnia/wideo/18112014/17703714

   

   

   

   

 • Tyszanie wybrali Open or Close

            Wybory za nami. Niestety nie obyło się bez skandalu z PKW w roli głównej. Za nic nie odpowiadający „nietykalni” z PKW wmawiają Polakom że nic się nie stało. Prawie dobę po zamknięciu lokali wyborczych swoją wiedzę opieramy jedynie na sondażach wyborczych i nasuwa się tutaj pytanie - czy to normalne w demokracji ?. Wygląda na to że wynik PIS -u jest bardzo dobry, zwycięstwo na Śląsku gdzie raczej rzadko PIS wygrywał, świadczy o tym że wynik w skali kraju to mocne zwycięstwo. Wierzę w to że wynik końcowy może być jeszcze lepszy ponieważ często wcześniej PIS bywał „niedoszacowany” w sondażach. W Tychach prawdopodobnie również dobry wynik, chodzą słuchy, że tyski PIS prawdopodobnie wprowadzi do Rady Miasta 7 radnych. KW Andrzeja Dziuby 8 a PO 6. Wygląda na to że kampania polegająca na wizualizowaniu całego miasta pod mało wiarygodnym hasłem „Znamy się z Tychów” przyniosła tylko połowiczne efekty. Koalicja Prezydenta Andrzeja Dziuby, który prawdopodobnie zwyciężył już w pierwszej turze uzyskując 64% głosów z Platformą Obywatelską praktycznie stała się już faktem przed wyborami a prawdopodobnie dołączy do niej jeszcze Pani Barbara Konieczna. Ten powyborczy układ może dać 15 mandatów a może i więcej. Prezydentowi Andrzejowi Dziubie da to swobodne rządzenie na jakiś czas , żadna bowiem koalicja nie jest wieczna. Część naszych klubowiczów startujący z list PIS mocno zaangażowało się w kampanie wyborczą jednak dalekie miejsca na listach nie dawały raczej szans na sukces. Klubowicze przetarli „nieznane ścieżki”, wyszli na miasto i dali się poznać Tyszanom. Za tą postawę bardzo im dziękujemy. Jak tylko poznamy bardziej szczegółowe wyniki, opublikujemy je na naszej stronie.

   

  Janusz Jabłoński

  Read More

Strona Główna

Wielki protest przeciwko fałszerstwom wyborczym 13 grudnia w Warszawie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Trwa mobilizacja na protest przeciwko fałszerstwom wyborczym w Warszawie,

 

13 grudnia (sobota) o godz 13 w Warszawie odbędzie się wielka manifestacja, wielki protest, przeciwko fałszerstwom wyborczym; organizatorem manifestacji jest Prawo i Sprawiedliwość. Szczegóły na naszej stronie już wkrótce. 

 


LOGO.gif
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd